Kalite Belgeleri ve Sertifikalar

ÜRETİM TESİSİMİZ

Çiğ köfte fabrikamız İstanbul'un Hadımköy semtinde 2.000 metrekarelik, 3 kat üzerine kuruludur. Başta gıda mühendisimiz ve işinin ehli ahçılarımız olmak üzere toplamda 100'ün üzerinde personel çalışmaktadır. Günlük üretim kapasitesi ise 46.000 kilodur. Üretim tesisimiz düzenli olarak İl Sağlık Müdürlüğü ve T.C Tarım ve Köyişleri Bakanlığı tarafından denetlenmektedir.

 

Ayrıca tesisimiz ISO 9001:2008, IS0 22000:2005 ve Helal Sertifikası gibi hayati öneme sahip belgelere sahiptir.

TESİSİMİZDEN FOTOĞRAFLAR

 
 
 
 
 
Websitemiz siz değerli müşterileri ve bayilerimize daha iyi hizmet vermek için günümüz internet teknolojilerine uygun olarak yenilendi. | İlk yurtdışı şubemiz Bosna Hersek'de açıldı. | Yeni kalite sertifikalarımız sistemize eklendi. | Hacıalioğlu Çiğ Köfte hakkında en güncel bilgileri blog bölümünden takip edebilirsiniz.
Ankarada Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar, Bedava Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar, Çiğ Köfte Bayiliği, Çiğ Köfte Bayiliği Kazancı, Çiğ Köfte Bayiliği Ne Kadar Kazandırır, Çiğ Köfte Bayilik Almak, Çiğ Köfte Bayilik Ücretleri, Çiğ Köfte Bayilik Ücretsiz, Çiğ Köfte Bayilik Verenler, Çiğköfte Bayilik, Çiğköfte Bayilik Fiyatları, Çiğköfte Bayilik Kaç Para, Çiğköfte Bayilik Şartları, Çiğköfte Bayilik Veren Firmalar, Çiğköfte Bayilikleri