Kalite Belgeleri ve Sertifikalar

NEDEN HACIALİOĞLU?

Çünkü bizim çiğ köftemiz patates püresi içermez. İçeriğinde et suyu yoktur. Bulyon kullanılmaz. Herhangi bir katkı maddesi ya da kimyasal koruyucu içermez. Firmamız tüm üretimini gıda mühendisi nezaretinde ve günlük olarak yapmaktadır.

 

Lezzetimizin sırrı bitkisel karışımında saklıdır. Ürünlerimiz bitkisel katkı maddesi ya da kimyasal madde içermez. Firmamız, üretimine hiçbir hile karıştırmaz. Sağlıklı ve damak tadına uygun ürünleri gururla müşterilerine sunar.

 

Websitemiz siz değerli müşterileri ve bayilerimize daha iyi hizmet vermek için günümüz internet teknolojilerine uygun olarak yenilendi. | İlk yurtdışı şubemiz Bosna Hersek'de açıldı. | Yeni kalite sertifikalarımız sistemize eklendi. | Hacıalioğlu Çiğ Köfte hakkında en güncel bilgileri blog bölümünden takip edebilirsiniz.
Ankarada Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar, Bedava Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar, Çiğ Köfte Bayiliği, Çiğ Köfte Bayiliği Kazancı, Çiğ Köfte Bayiliği Ne Kadar Kazandırır, Çiğ Köfte Bayilik Almak, Çiğ Köfte Bayilik Ücretleri, Çiğ Köfte Bayilik Ücretsiz, Çiğ Köfte Bayilik Verenler, Çiğköfte Bayilik, Çiğköfte Bayilik Fiyatları, Çiğköfte Bayilik Kaç Para, Çiğköfte Bayilik Şartları, Çiğköfte Bayilik Veren Firmalar, Çiğköfte Bayilikleri