Kalite Belgeleri ve Sertifikalar

KALİTE POLİTİKAMIZ

Hacıalioğlu Çiğ Köfte; sağlam adımlarının verdiği cesaretin tecrübesiyle, İstanbul da kabul gören standart metodları kullanarak kalitesi yüksek ürünleri tüm dünyaya sunmaktır.

LABORATUVAR TESTLERİMİZ

Hacıalioğlu Çiğ Köfte ürün kalitesi ve güvenliğine son derece önem göstermektedir. Üretimimiz de IS09001:2008, ISO22000:2005 ve Helal Gıda Sertifikası gibi güven veren belgelerin yanı sıra ürünlerimizin güvenirliliğini kalite kontrol laboratuvarlarında da analiz ettirmekteyiz.

 

Gelişmiş gıda laboratuvarında, üretimimizden alınan numuneler günlük olarak incelenerek TSE’nin belirlemiş olduğu analizler doğrultusunda çiğ köftemizin testlerini yaparız.

 

Kalitemizi yükseltmek için yaptırdığımız bu gıda testlerinden sonra her ürünümüzden günlük olarak şahit numuneler alarak belirli sürelerde açıkta ve buzdolabında muhafaza ederiz. Bu sayede herhangi bir şikayet olması durumunda, aynı partide bulunan ürüne ait numuneyi bağımsız araştırma laboratuvarında incelemeye göndeririz. Bu sayede hatanın nereden kaynaklandığını bulabiliriz.

ÜRETİM POLİTİKAMIZ

Günümüzde çiğköfte sektöründeki üretici firmaların çoğu çiğköftenin lezzetini artırabilmek için bitkisel karışımın dışında farklı anlayışlara yönelmişlerdir. Durumun ticari kısmını örnek almışlardır.

 

Amaçları sadece çiğköftenin lezzetini artırmak olmuştur. Bu yüzden KALİTE VE FAYDALAR 2.planda olmuştur.Çiğköftenin faydalı olabilecek bitkisel organik yönlerine girmemişlerdir. Enerji veren çiğköftenin uzun süre yapmış olduğumuz çalışmalar neticesinde çiğköfte sektörüne farklı bir bakış açısı kazandırdık.Birbirinden değerli 14 Ayrı bitkinin karışımından oluşan şifa kaynağı enerji çiğköfteyi Muhakkak tadınız.

 

Şifalı çiğköftenin lezzetine beraber besin ve enerji değeri yüksek tamamen bitkisel olan karışımlar ilave ettik. Şifalı Çiğköfteyi ürettik.. Siz de deneyin, lezzetiyle beraber neticeyi kendiniz görün

Websitemiz siz değerli müşterileri ve bayilerimize daha iyi hizmet vermek için günümüz internet teknolojilerine uygun olarak yenilendi. | İlk yurtdışı şubemiz Bosna Hersek'de açıldı. | Yeni kalite sertifikalarımız sistemize eklendi. | Hacıalioğlu Çiğ Köfte hakkında en güncel bilgileri blog bölümünden takip edebilirsiniz.
Ankarada Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar, Bedava Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar, Çiğ Köfte Bayiliği, Çiğ Köfte Bayiliği Kazancı, Çiğ Köfte Bayiliği Ne Kadar Kazandırır, Çiğ Köfte Bayilik Almak, Çiğ Köfte Bayilik Ücretleri, Çiğ Köfte Bayilik Ücretsiz, Çiğ Köfte Bayilik Verenler, Çiğköfte Bayilik, Çiğköfte Bayilik Fiyatları, Çiğköfte Bayilik Kaç Para, Çiğköfte Bayilik Şartları, Çiğköfte Bayilik Veren Firmalar, Çiğköfte Bayilikleri