Kalite Belgeleri ve Sertifikalar

İNSAN KAYNAKLARI

Bizimle birlikte çalışmak için attığınız ilk adıma teşekkür ederiz.

 

Firmamıza katılmak için ön başvurular sadece internet üzerinden alınmakta ve uygun görüldüğü taktirde yüzyüze görüşmek için mülakata çağırılmaktadır. Bu nedenle dilerseniz aşağıdaki formu doldurabilir ya da hazırladığınız kişisel CV'nizi WORD ya da PDF formatında destek[@]haciaioglucigkofte.com adresine gönderebilirsiniz. E-posta yoluyla ileteceğiniz CV'nize lütfen fotoğraf eklemeyi unutmayınız.

İNSAN KAYNAKLARI FORMU

Size zamanında geri dönüş yapabilmemiz için lütfen formu eksiksiz olarak doldurunuz.

Adınız Soyadınız:
GSM Numaranız:
Sabit Numaranız:
E-Posta Adresiniz:
Doğum Yeriniz:
Doğum Tarihiniz:
İkametiniz:
İş Tecrübeniz:
Çalışma Durumu:
Ehliyetiniz:
Eğitim Durumunuz:
Seyahat Engeliniz:
Bizimle hangi alanda çalışmak istersiniz?
Websitemiz siz değerli müşterileri ve bayilerimize daha iyi hizmet vermek için günümüz internet teknolojilerine uygun olarak yenilendi. | İlk yurtdışı şubemiz Bosna Hersek'de açıldı. | Yeni kalite sertifikalarımız sistemize eklendi. | Hacıalioğlu Çiğ Köfte hakkında en güncel bilgileri blog bölümünden takip edebilirsiniz.
Ankarada Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar, Bedava Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar, Çiğ Köfte Bayiliği, Çiğ Köfte Bayiliği Kazancı, Çiğ Köfte Bayiliği Ne Kadar Kazandırır, Çiğ Köfte Bayilik Almak, Çiğ Köfte Bayilik Ücretleri, Çiğ Köfte Bayilik Ücretsiz, Çiğ Köfte Bayilik Verenler, Çiğköfte Bayilik, Çiğköfte Bayilik Fiyatları, Çiğköfte Bayilik Kaç Para, Çiğköfte Bayilik Şartları, Çiğköfte Bayilik Veren Firmalar, Çiğköfte Bayilikleri