Kalite Belgeleri ve Sertifikalar

GİZLİLİK POLİTİKASI

Hacıalioğlu Çiğ Köfte, müşterilerinin sadece isim, soyisim, telefon ve e-posta adreslerini kaydetmektedir. Bu kayıt sisteminin amacı müşterilerin yapacağı yeni rezervasyonlarda işlemi hızlandırmak ve belirli aralıklarla yapılan kampanyalardan haberdar etmektir.

 

Müşterilerimiz dilediği zaman iletişim bilgilerini güncelleyebilir. Sisteme kayıtlı olan kişisel bilgilerinizi öğrenmek ve dilerseniz güncellemek için 0 212 515 94 44 numaralı telefondan müşteri hizmetlerimizi arayabilir ya da destek[@]hacialioglucigkofte.com adresine kişisel bilgileriniz ve talebinizi ekleyerek e-posta gönderebilirsiniz.

 

Kredi kartı ile yaptığınız ödemeler sadece mobil pos cihazlarıyla yapıldığından dolayı kesinlikle kart bilgileriniz kaydedilmez. Kredi kartıyla yapılan işlemler doğrudan müşteri ve banka arasında gerçekleşir.

 

Hacıalioğlu Çiğ Köfte, müşterileri bilgilerinin mahremiyeti konusunda son derece titizdir.

Websitemiz siz değerli müşterileri ve bayilerimize daha iyi hizmet vermek için günümüz internet teknolojilerine uygun olarak yenilendi. | İlk yurtdışı şubemiz Bosna Hersek'de açıldı. | Yeni kalite sertifikalarımız sistemize eklendi. | Hacıalioğlu Çiğ Köfte hakkında en güncel bilgileri blog bölümünden takip edebilirsiniz.
Ankarada Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar, Bedava Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar, Çiğ Köfte Bayiliği, Çiğ Köfte Bayiliği Kazancı, Çiğ Köfte Bayiliği Ne Kadar Kazandırır, Çiğ Köfte Bayilik Almak, Çiğ Köfte Bayilik Ücretleri, Çiğ Köfte Bayilik Ücretsiz, Çiğ Köfte Bayilik Verenler, Çiğköfte Bayilik, Çiğköfte Bayilik Fiyatları, Çiğköfte Bayilik Kaç Para, Çiğköfte Bayilik Şartları, Çiğköfte Bayilik Veren Firmalar, Çiğköfte Bayilikleri