Kalite Belgeleri ve Sertifikalar

GIDA MÜHENDİSİMİZ

Gıda Mühendisi İsa TahtaFirmamızın Gıda Mühendisi İsa Tahta, 1981 yılı İstanbul doğumludur. Kendisi; Trakya Üniversitesi, Tekirdağ Ziraat Fakültesi'nin Gıda Mühendisliği bölümünden 2004 yılında mezun olduktan sonra, sahibi olduğu Dervişoğlu Gıda ve Temizlik Şti.'yi kurarak iş hayatına atılmıştır.

 

ISO 9001:2008, ISO 22000:2005 baş denetçisi ve C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanıdır.

 

İsa Tahta; bugün hem Hacialioğlu Çiğ Köfte'nin gıda mühendisliğini hem de TMMOB Gıda Mühendisleri Odası'nda Başkan Yardımcılığı görevlerini başarıyla devam ettirmektedir. İsa Bey, evli ve 1 çocuk babasıdır.

Websitemiz siz değerli müşterileri ve bayilerimize daha iyi hizmet vermek için günümüz internet teknolojilerine uygun olarak yenilendi. | İlk yurtdışı şubemiz Bosna Hersek'de açıldı. | Yeni kalite sertifikalarımız sistemize eklendi. | Hacıalioğlu Çiğ Köfte hakkında en güncel bilgileri blog bölümünden takip edebilirsiniz.
Ankarada Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar, Bedava Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar, Çiğ Köfte Bayiliği, Çiğ Köfte Bayiliği Kazancı, Çiğ Köfte Bayiliği Ne Kadar Kazandırır, Çiğ Köfte Bayilik Almak, Çiğ Köfte Bayilik Ücretleri, Çiğ Köfte Bayilik Ücretsiz, Çiğ Köfte Bayilik Verenler, Çiğköfte Bayilik, Çiğköfte Bayilik Fiyatları, Çiğköfte Bayilik Kaç Para, Çiğköfte Bayilik Şartları, Çiğköfte Bayilik Veren Firmalar, Çiğköfte Bayilikleri