Kalite Belgeleri ve Sertifikalar

BAYİLİK ŞARTLARI

Bünyemize kattığımız 400. şubeye özel kısa süre için oluşturduğumuz teşvik paketinden yararlabilirsiniz. Teşvik paketimiz sayesinde sadece 7.990 TL karşılığında kendi işinizin sahibi olabilir ve ticarete başlayabilirsiniz.

 

Bayimiz olmak içince öncelikle; araç ve yaya trafiğine yakın, çok yakınında çiğ köfteci bulunmayan ve minimum 15 metrekare olan, aylık kirası 2000 TL'yi geçmeyen bir dükkan yeterlidir. Ayrıca çevresinde; cafe, internet cafe, kıraathane, fırın, berber, hastane, askeriye, üniversite gibi kurumlardan en az birkaç tanesinin bulunması işinizi son derece kolaylaştıracaktır.

 

Bu şartlar, bizim uzun yılların verdiği tercübe sayesinde ortaya çıkan ve sizin hedeflerinize ulaşmanızı garanti altına alan deneyimlerden oluşmaktadır. Yukarıda belirttiğimiz şartlara uygun bir işyeri bulduysanız tek yapmanız gereken bizi aramak. Ardından firmamız sırasıyla;

 

1- Firmamız personeli verdiğiniz adrese gelerek, iş yerinizi ve çevresini inceleyerek rapor çıkaracak.

2- Gelen rapora göre satış uzmanı personelimiz size en uygun satış stratejisini belirleyecek.

3- Sözleşmeler yapılıp, ödeme teslim alındıktan sonra 7 (yedi) iş günü içerisinde ürünleriniz teslim edilecek.

4- Kurulumlar tamamlandıktan sonra profesyonellerimiz size iş eğitimi verecek.

5- Son dokonuşlar yapıldıktan sonra açılışınıza ilgili personel gönderilerek yardım edilecek.

6- Ardından çağrı merkezimiz tarafından düzenli olarak aranacak ve eksiklerinizin giderilmesi sağlanacak.

7- İş akışınız rahatlatılıp, düzene koyulduktan sonra günlük siparişleriniz alınacak.

8- Satış rakamlarınıza ve çalışma şeklinize göre uygun görüldüğü taktirde alt bayiler oluşturmanıza ve çevrenizdeki işyerlerine ürün tedarik ağı oluşturarak ek gelir sağlamanıza yardım edilecek.

BAYİLİK BAŞVURUSU

Size zamanında geri dönüş yapabilmemiz için lütfen formu eksiksiz olarak doldurunuz.

Adınız Soyadınız:
GSM Numaranız:
Sabit Numaranız:
E-Posta Adresiniz:
Franchise İliniz:
Franchise Adresiniz:
Websitemiz siz değerli müşterileri ve bayilerimize daha iyi hizmet vermek için günümüz internet teknolojilerine uygun olarak yenilendi. | İlk yurtdışı şubemiz Bosna Hersek'de açıldı. | Yeni kalite sertifikalarımız sistemize eklendi. | Hacıalioğlu Çiğ Köfte hakkında en güncel bilgileri blog bölümünden takip edebilirsiniz.
Ankarada Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar, Bedava Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar, Çiğ Köfte Bayiliği, Çiğ Köfte Bayiliği Kazancı, Çiğ Köfte Bayiliği Ne Kadar Kazandırır, Çiğ Köfte Bayilik Almak, Çiğ Köfte Bayilik Ücretleri, Çiğ Köfte Bayilik Ücretsiz, Çiğ Köfte Bayilik Verenler, Çiğköfte Bayilik, Çiğköfte Bayilik Fiyatları, Çiğköfte Bayilik Kaç Para, Çiğköfte Bayilik Şartları, Çiğköfte Bayilik Veren Firmalar, Çiğköfte Bayilikleri