Kalite Belgeleri ve Sertifikalar

BASIN ODASI

Franchise sayımız 250'yi aştı (2 Temmuz 2016)

Sadece kazanmak değil, kazandırmak amacıyla çıktığımız bu yolda kaliteden ödün vermeden müşteri odaklı çalışmamızın karşılığını almaya devam ediyoruz. 2016'ün 3. çeyreği itibariyle Hacıalioğlu Çiğ Köfte'den franchise hizmeti alan bayi sayımız 250'yi aştı.

Yurtdışına açıldık. İlk durak Bosna Hersek (14 Haziran 2016)

Çiğ köfteyi yıllardır yaşadığı Bosna Hersek'e götürmek isteyen Türk Girişimciler, Türkiye'de Çiğ Köfte Bayiliği veren sayısız firmayı gezdikten sonra Hacıalioğlu Çiğ Köfte ile anlaşarak renklerimizi yurt dışına taşıdı. Kendilerine yeni işlerinde başarılar ve hayırlı kazançlar dileriz.

Tarım Bakanlığı'ndan işletme kaydımızı yenilettik (26 Şubat 2016)

Sektörde başarıyla koşan firmamız, Bağcılar İlçe Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü'nün itinayla yaptığı denetimlerden başarıyla geçerek, TR-34-K-081529 kayıt no ile işletme belgesini'nden aldı.

Marmara Çalışanlar Federasyon'undan sertifika aldık (21 Haziran 2013)

21 Haziran'da İstanbul'da gerçekleşen ve gıda sektörü otoritelerinin düzenlediği "Genetiği Değiştirilmiş Gıdalar" isimli panelde Hacıalioğlu Çiğ Köfte katılımı nedeniyle onurlandırılarak sertifika verildi.

ISO 9001:2008 kalite sertifikasını başarıyla aldık (6 Mayıs 2013)

Her sektörün tartışılmaz ihtiyacı olan ve yapılan işin kalitesini tescilleyen ISO 9001:2008 belgesini aldık. Yapılan test ve araştırmalarda firmamızın ulusal bazda tüm yeterliliklerinin olduğu ve istenilen standartların tamamını yerine getirdiği anlaşılarak belgemiz teslim edildi.

Avrupa standartlarında üretimin kanıtı: ISO 22000:2005 (6 Mayıs 2013)

Firmamız Avrupa Gıda Standartları'nın vazgeçilmezi olan Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi'nden tam not alarak IS0 22000:2005 belgesini başarıyla aldı. Bu belge sadece kalitemizi değil, ürünlerimizde kullanılan içeriğinde ne kadar doğal olduğunu ve zararlı maddeler içermediğini de tescilliyor.

Ürünlerimizin Helal olduğu tescillendi! (6 Mayıs 2013)

Hacıalioğlu Çiğ Köfte'ye sadece gıda üretimine özel olarak verilen dünya çapında uygun görülen standartların karşılandığı taktirde verilen Helal (HALAL) sertifikası verildi. Artık tüm dünyaya gönül rahatlığıyla ürünlerimizi ihraç edebilip, birlikte gurur duyabileceğiz.

Websitemiz siz değerli müşterileri ve bayilerimize daha iyi hizmet vermek için günümüz internet teknolojilerine uygun olarak yenilendi. | İlk yurtdışı şubemiz Bosna Hersek'de açıldı. | Yeni kalite sertifikalarımız sistemize eklendi. | Hacıalioğlu Çiğ Köfte hakkında en güncel bilgileri blog bölümünden takip edebilirsiniz.
Ankarada Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar, Bedava Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar, Çiğ Köfte Bayiliği, Çiğ Köfte Bayiliği Kazancı, Çiğ Köfte Bayiliği Ne Kadar Kazandırır, Çiğ Köfte Bayilik Almak, Çiğ Köfte Bayilik Ücretleri, Çiğ Köfte Bayilik Ücretsiz, Çiğ Köfte Bayilik Verenler, Çiğköfte Bayilik, Çiğköfte Bayilik Fiyatları, Çiğköfte Bayilik Kaç Para, Çiğköfte Bayilik Şartları, Çiğköfte Bayilik Veren Firmalar, Çiğköfte Bayilikleri